Обслуговування комп'ютерів

Комп'ютерне обслуговування в офісі та вдома

Для швидкого та безперебійного робочого процесу в офісі потрібне регулярне технічне обслуговування. Якісна офісна техніка та обладнання коштують великих грошей, а їх своєчасна діагностика дозволяє запобігти поломці, збої системи. Наша компанія допоможе вирішити будь-які IT проблеми.
8

років в IT

9458

обслуговуваних комп'ютерів

145

клієнтів

Чому клієнти обирають нас?

Багато великих компаній воліють співпрацювати з нами завдяки наступним перевагам:

Виконуємо завдання в обумовлений термін. Встановлення термінів та обсягу роботи дозволяє клієнту контролювати процес обслуговування та своєчасно відновити робочий процес.

Маємо великий ресурс. Згуртована команда фахівців виконує багато завдань, а також готова допомогти відразу при надходженні заявки.

Надання комплексної послуги. З нашою допомогою вирішуються завдання у будь-якій сфері інформаційних технологій. Наприклад, настроїти мережевий сервер, підключити обладнання, оргтехніку тощо. При необхідності спільно з третіми особами (програмістами, провайдерами) вирішуємо проблеми.

 
Таким чином, кожен клієнт отримує оперативне та швидке вирішення завдання, точне пояснення проблеми та гарантії на виконану роботу, можливість оптимізувати витрати на IT та обслуговування.

Віддалений системний адміністратор

Видалена техпідтримка – важлива складова обслуговування клієнтів. У віддаленому режимі адміністратор може відстежувати коректність роботи сервісів, моментально усувати проблеминалаштувати комп'ютери та багато іншого.

Віддалений системний адміністратор

Цей вид послуги передбачає не тільки збереження робочого процесу замовника, а й суттєво економить кошти та час. Включає комплекс заходів:

Контроль за безперебійною роботою техніки;
Віддалений контроль та обслуговування в будь-який час;
Збільшення ефективності робочого процесу персоналу замовника;
Швидке вирішення проблем, що виникли;
Безпека та збереження даних, допомога у резервному копіюванні даних тощо

Співпраця з компанією запобігатиме несанкціонованому вторгненню сторонніх осіб у базу даних замовника.

Системний адміністратор, що приходить

Достатньо часто потрібна «швидка комп'ютерна допомога» з обов'язковим виїздом майстра додому чи офісу. У нашій компанії доступна послуга як системний адміністратор. Передбачає діагностику та виконання всіх необхідних робіт за місцем. На виїзді виконуються будь-які роботи. Винятком є ​​випадки, які потребують спеціалізованого обладнання та ремонту, а також закупівлі деталей або комплектуючих.

  Калькулятор вартості
Кнопка звʼязку