Хмарні сервіси

Віртуальний сервер: купити

Сучасні IT-технології пропонують нестандартні рішення щодо розвитку бізнесу. Весь світ прагне до мінімізації витрат та отримання максимальної вигоди за короткий період. Тепер, щоб створювати свої бази даних або розміщувати сайт, зовсім необов'язково купувати дороге обладнання, виділяти під нього приміщення та наймати персонал для обслуговування. З поставленими завданнями легко впорається взятий в оренду віртуальний сервер, який за функціоналом  абсолютно  не поступається  будь-якому фізичному обладнанню.

Оренда виділених серверів

Для розвитку бізнесу та просування низки проектів покупка віртуальних серверів є найоптимальнішим рішенням:

  1. Інтернет-магазини з великою прохідністю та завантаженістю відвідувань. Чим більше позицій або сторінок, розміщених на сайті, тим щільніша його відвідуваність та завантаженість. Розміщення сайту на віртуальному сервері дозволить збільшити швидкість обробки даних, зменшити час завантаження.
  2. Сайти, що надають можливість обміну великою кількістю даних. Віртуальний сервер не має обмежень отриманого чи переданого трафіку.
  3. Корпоративні сайти, портали новин та їх аналоги. Віртуальний сервер дуже гнучкий за можливостями встановлення програмного забезпечення, що гарантує повний контроль над роботою РВ за аналогією з реальним фізичним сервером.
  4. Digital-агентства. Робота з віртуальним сервером дає можливість підключити будь-яку потрібну кількість доменів, дозволяє керувати додатковими IP-адресами та передавати їх на інший сервер.

Оренда виділеного сервера дозволяє клієнту вирішити низку проблем, пов'язаних із покупкою дорогого обладнання, його розміщенням та обслуговуванням. Водночас цей вид хостингу передбачає, що клієнт бере в оренду повноцінний фізичний сервер. Як послугу, клієнт отримує можливість повного менеджменту сервера, підлаштовує його операційну систему під потреби, підбирає під неї необхідне ПЗ, веде адміністрування всіх систем. У свою чергу компанія, що надає сервер в оренду, забезпечує безперебійність його роботи, належне обслуговування, фізичну безпеку, постійний доступ до інтернету, здійснює гарантійне та сервісне обслуговування.

 Віртуальний виділений сервер VPS

Абревіатура VPS розшифровується як Virtual Private Server і є віддаленим простором, на якому клієнт може розмістити ресурси (базу даних, сайт і т.д.), і складається з певного набору SSD-дисків та ОЗУ. Віртуальний виділений сервер VPS працює аналогічно реальному фізичному серверу, дає можливість встановлення будь-яких операційних систем та програмного забезпечення. Орендуючи віртуальний сервер, клієнт отримує: root-доступ до сервера, власні IP-адреси, порти, правила фільтрації трафіку та таблиці маршрутизації. Ресурсами VDS може користуватися тільки клієнт, що його орендує, що відображається на продуктивності та стабільності роботи сервера.

 Оренда сервера 1С у хмарі

Ця послуга широко використовується українськими компаніями, оскільки дає гарантію у безпечному збереженні важливих даних. Насамперед, це фізичне збереження даних, зважаючи на те, що віртуальна хмара захищена від перепадів у роботі електрики, перегрівів, поломок і розміщена на спеціалізованому обладнанні.

Гарантійне та сервісне обслуговування обладнання, а також технічна підтримка та моніторинг працездатності програмного забезпечення лягає на співробітників компанії, що надають цю послугу. Сервер з даними 1С не знаходиться в офісі компанії, що також гарантує збереження даних та обмеженість до їх доступу. Специфіка роботи хмари передбачає створення та зберігання резервних копій даних.


 

VPS хостинги

VPS хостинг має низку значних переваг:

  • Гарантія ресурсів та потужності. Працюючи з віртуальним сервером, клієнт отримує свій гарантований мінімум потужності, що не змінюється залежно від навантаження на інші сайти, що знаходяться на фізичному сервері. Крім того, сервер має можливість перерозподілити ресурси, які не використовуються іншими VРS;
  • Клієнт отримує повноцінний доступ до директорій та ресурсної бази сервера, що дає можливість встановлення необхідного програмного забезпечення та конфігурації систем сервера під індивідуальні вимоги.
  • Клієнт не несе відповідальності за обслуговування та фізичний стан сервера. Дані питання вирішуються фахівцями компанії, яка надала сервер в оренду.

Наша компанія допоможе вирішити будь-які питання, пов'язані з VPS хостингом.

 Український VPS

Український ринок послуг у сфері IT-технологій з кожним днем ​​пропонує клієнтам більш унікальні можливості для розвитку бізнесу. Реалізація складних ВЕБ-проектів потребує постійної оптимізації та регулярного розвитку нових технологій. У цьому питанні важливою є швидкість отримання доступу до ресурсів.

Тому, якщо ВЕБ-проект створюється та реалізується українською компанією для ринку України, то й найбільш оптимальне рішення -  використати українські VPS сервери. Тим більше, що якість послуг українськими компаніями, сервісне обслуговування, залучення до реалізації проектів та забезпечення швидкості та стабільності трафіку не поступаються за рівнем аналогічним компаніям Європи та США.

 VPS сервер: ціна

На українському ринку послуг з оренди серверів та хостингу ціни можуть значно відрізнятися. На вартість насамперед впливає набір вибраної конфігурації сервера, обсяг необхідного дискового простору, навантаження на ядра процесора та кількість пам'яті сервера, що споживається. Більш точну інформацію щодо вартості послуг оренди VPS сервера можна дізнатися, зв'язавшись із фахівцями нашої компанії.

 

Кнопка звʼязку