Системи безпеки під ключ

Комплексні системи безпеки

Комплексна допомога тим, хто здійснює пошук системи відеоспостереження та контролю доступу, один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Професіонали Nixj Services допомагають з проектуванням, монтажем і подальшим обслуговуванням «під ключ». Наша компанія вже більше десяти років допомагає з запуском та підтримкою кабельних структурованих систем (СКС).

Якісно налаштовані та ефективно контрольовані системи охорони — запорука безпеки для вашого офісу, складу чи будинку. Більше 100 успішно реалізованих проектів (переважний відсоток з яких знаходиться на постійній співпраці з Nixj Services) — це запорука впевненості кожного нового замовника, який з високою вірогідністю не тільки залишиться задоволеним результатом, але й продовжить взаємовигідну співпрацю.

sistemi bezpeki pid klyuch

Чому ті, кому потрібна система безпеки під ключ, обирають нас?

Офіційна компанія з офісом у Києві, безліччю позитивних відгуків, з увагою до репутації та з діяльністю на всій території України (як віддалено, так і безпосередньо) — це надійний вибір. Але окрім цих очевидних переваг ми також пропонуємо більш зрозумілі та конкурентні особливості співпраці, серед яких:

Цілодобова підтримка 24/7

Звʼязатися з нашими спеціалістами можна у будь-який момент.

Клієнтоорієнтована допомога

Домовитись про налаштування, перевірку, будь-яку поміч можна як на основі гарантійного, та і відповідно до післягарантійного обслуговування.

Відкрита статистика

Компанія Nixj Services має більше 100 успішних кейсів у сфері створення та запуску систем безпеки під ключ і відкрито ділиться статистикою за останні 10 рокі діяльності у галузі.

Цінова доступність

Наш бізнес базується не на максимальному заробітку з одиничної співпраці з конкретним клієнтом, а на кількості постійних і задоволених замовників. Конкурентна ціна для новачків дозволяє добре економити і мотивує клієнтів звертатися ще або домовлятися про безперервну підтримку від компанії.

Універсальність

Багаторічний досвід наших співробітників дозволяє закривати будь-які, навіть найбільш складні або нетипічні запити клієнта, повʼязані з процесом монтажу, налаштування та підтримки функціонування систем безпеки.

Дипломована експертність

Окрім багаторічного досвіду, експертність кожного співробітника Nixj Services заснована на наявності вищої інженерної освіти. Дипломи обовʼязково демонструються за запитом клієнта і підтверджують компетентність конкретної людини у галузі інформаційної безпеки.

За чим можна звернутися до нас, коли потрібна система безпеки під ключ

Ми на постійній основі допомагаємо з монтажем, налаштуванням, запуском та підтримкою таких інструментів, як:

Системи відеоспостереження

Бездротове IP-відеоспостереження, дротові аналогові варіанти, налаштування віддаленого доступу та керування даними системи з будь-якої точки світу з інтернет-зʼєднанням.

Системи охоронної сигналізації

Як дротові, так і бездротові варіанти, обладнані додатковими корисними системами інформування та тривожними кнопками.

Системи контролю доступу

Інструменти, що дозволяють персоніфікувати статистику діяльності кожного працівника, контролювати облік його робочого часу, іншу статистику (доступні варіанти з використанням модульних або мережевих систем).

Відеодомофони

Інструмент, який забезпечує звукову та відеофіксацію доступу людей до приміщення, будівлі тощо.

Системи пожежної сигналізації

Окрім функції сповіщення будуть забезпечувати функціонування автоматизованих систем гасіння та вогнезахисту (можуть бути як адресними, так і безадресними, за бажанням замовника).

Системи компʼютерних та кабельних мереж

Інструмент, який користується попитом серед підприємств, установ та організацій, націлених на створення власних серверних потужностей, волоконно-оптичних мереж, облаштування комутаційного обладнання.

Серед наших клієнтів ті, хто хоче отримати налаштовану та безпроблемну комплексну безпеку під ключ на таких обʼєктах, як:

Офіс

Кафе

Банк

Магазин

Склад

Аптека

Готель

Ресторан

Ювелірний магазин

Автосервіс

Будинок

Обмінник

Не знайшли те, що шукали?Залиште свої контактні дані і отримайте вичерпну консультацію з питань, що Вас цікавлять.

Монтаж систем безпеки

Діяльність нашої компанії в цілому і кожного окремого її співробітника зокрема базується на принципі постійного саморозвитку. Ми не зупиняємось на досягнутому ні на хвилину з самого моменту отримання якісної профільної освіти і постійно підвищуємо власну професійну кваліфікацію.

Цей принцип забезпечується такою діяльністю, як:

 • регулярне оновлення знань та навичок завдяки вивченню нового обладнання, технологій та технологічних рішень з ринку систем безпеки;
 • виконання складних та неординарних задач, від яких ми ніколи не відмовляємося, коли вони пропонуються клієнтами;
 • проектування комплексних систем безпеки, їх встановлення, обслуговування і ремонт на постійній безперервній основі.

Все це допомагає не тільки підтримувати кваліфікаційний рівень, а й стабільно його підвищувати, пропонуючи все більш якісну роботу із року в рік вже більше десятиліття.

Що таке система безпеки?

На сьогодні двома найбільш популярними варіантами реалізації безпекової і охоронної функції на території підприємств, установк та організацій являються:

 • Наймання професіоналів із сфери охорони — виконуються завдання на основі фізичної сили та за допомогою спеціалізованого досвіду / вмінь.
 • Обмеження доступу до території і контроль того, що на ній відбувається за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання.

Спеціалізована апаратура сьогодні дозволяє як здійснювати безпосередній класичний нагляд, так і автоматично ініціювати додаткові функції, серед яких є сигналізація, блокування, сповіщення, протипожежні інструменти, інше.

Якщо вибір був зроблений на користь електронної системи безпеки, то, окрім якісного монтажу, вона потребує професійного контролю, регулярних перевірок та інших заходів, що попереджують некоректну роботу. Наша компанія дбає про даний інтерес замовника і пропонує довготривалу підтримку протягом всього строку експлуатації встановленого обладнання.

На сьогодні системи безпеки під ключ — це необхідність, яка виникає не тільки у класичних заміських будинків. Значна кількість клієнтів — представники бізнесу і промисловості, котрі хочуть убезпечити свої складські приміщення, офіси, продуктові магазини, ювелірні торгові точки, інші обʼєкти. Для всіх них важливо не тільки мати подібну охоронну систему, але й реалізувати якісне та правильне проектування (відповідно до ефективності та відповідності законодавчим нормам).

Призначення системи безпеки

Захист території від потенційних загроз, забезпечення контролю діяльності на обʼєкті і того, що взагалі на ньому відбувається має важливе значення для бізнесу в цілому. Встановлення і ефективна робота системи безпеки дозволяють знизити рівень ймовірності і загроз від:

 • розкрадання майна та цінних бізнесових даних;
 • цілеспрямованих пошкоджень та шкідництва від сторонніх осіб та несумлінних працівників;
 • умисного підриву репутації компанії;
 • незаконних рейдерських дій;
 • будь-яких типів аварій та пожеж на підприємстві;
 • нанесення моральних та матеріальних збитків працівникам чи компанії.

Важливість вибору на користь комплексних систем безпеки під ключ базується на більш широкому охопленні більшості джерел небезпеки і наявності широкого інструментарію для протидії їх негативним наслідкам. Монтаж лише сигналізації чи відеоспостереження — це напівміра, які знижує рівень захищеності і може бути однією з причин негативних наслідків.

Обираючи систему безпеки, важливо завчасно підібрати весь спектр необхідного обладнання, що повністю покриває запит конкретного обʼєкту, на якому вона буде встановлена. Оптимальним набором на сьогодні є система, що складається з трьох основних елементів, серед яких є:

 • Механізми огорожі — блокатори, турнікети, шлагбауми.
 • Пропускні пристрої — техніка, яка має технологію розпізнавання обличчя, автомобільного номеру, тощо.
 • Пристрої управління — дозволяють захищатися від несанкіонованого злому і проникнень на програмному рівні.

Система безпеки + система «Розумний дім»

Актуальний технологічний рівень окремих елементів системи безпеки дозволяє обʼєднати їх в єдине ціле і інтегрувати всередину системи управління під назвою «Розумний дім» (Smart Home). Кожен заміський будиенок, котедж чи інший обʼєкт може мати систему безпеки, яка знаходиться на постійному звʼязку та взаємодії з більш буденними інструментами, серед яких: електропостачання, системи освітлення, окрема техніка в будівлі (телебачення, аудіо-відео системи, кухонна техніка тощо).

Типовими прикладами користі від інтеграції є:

 • автоматична трансляція відео і аудіосигналу з домофону на телевізор у момент виклику;
 • запуск тієї чи іншої техніки у момент появи на території верифікованих людей / автомобілей;
 • запуск тих чи інших попереджувальних чи охоронних механізмів в момент, коли на території зафіксована невідома особа.

Чому більшість надає перевагу комплексним рішенням в сфері безпеки

Повʼязаність між собою і багатофункціональність — запорука більшої кількості можливостей та суттєво більшої ефективності. Автоматична система закриває весь спектр завдань, не втомлюється, не має людського фактору і не помиляється.

Монтаж комплексних систем безпеки під ключ від Nixj Services дозволяє:

 • захистити та зберегти майно;
 • вчасно відреагувати на випадки, коли потрібно захистити життя і здоровʼя людей;
 • зекономити на оплаті послуг звичайних людей-охоронців зі щомісячною зарплатою;
 • мати можливість замовляти доступну по вартості підтримку, обслуговування та можливий ремонт.

Сервісне обслуговування

Обираючи нас, ви можете бути впевнені у подальшій безвідмовній роботі технологічних систем безпеки на своїх обʼєктах. У випадку непередбачуваних проблем чи збоїв, ми завжди готові виконати сервісне обслуговування протягом гарантійного періоду. Але навіть після його завершення наші клієнти мають можливість замовити недорогу і доступну допомогу від компетентних спеціалістів з доступом до обладнання провідних світових фірм-виробників систем безпеки та програмного забезпечення для них.

Кнопка звʼязку