Монтаж та налаштування СКС

Монтаж СКС: проектування, укладання, налаштування та монтаж систем

На підприємстві активно використовується інформаційна структура. Для поєднання комунікацій застосовується структурована кабельна система. Основна мета її повноцінно забезпечити користувачів мережею. СКС має бути універсальною, ієрархічною, поділеною на категорії, укомплектованою вертикальною та горизонтальною підсистемами. Саме тому проектування та монтаж кабельних систем довіряють лише фахівцям із достатнім досвідом. Весь процес установки включає багато етапів, на кожному з яких потрібен відповідальний підхід.

Проектування СКС: основи

На цьому етапі враховуються усі технічні нюанси. Від правильності та продуманості спроектованої системи залежить тривалість та якість експлуатації всіх комунікацій. У той же час, не дотримання правил і послідовності етапів може призвести до помилок при інсталяції і необхідності доопрацювання, яка вимагає додаткових фінансових витрат. Проект СКС відрізняється своїми нормами та стандартами, крім того, при його виконанні враховується специфіка конкретного об'єкта, кількість робочих місць, ймовірність у зміні структури та багато інших нюансів.

Основні етапи проектування мереж:

  1. Технічне завдання проектування. Оптимально, коли його надає замовник, але практика показує інше. Як правило, повноцінне технічне завдання він надати не може через відсутність фахівців на підприємстві, що займаються цією специфікою. У цьому випадку ми пропонуємо своїм клієнтам послуги інженерів. Наші співробітники  детально опрацюють проект, допоможуть визначити потреби.
  2. Робочий проект. До нього входить вся необхідна документація, креслення, схеми та описи для реалізації проекту. Кожна зміна та відступ від нього завжди узгоджується із замовником. Завершальним етапом стає випуск виконавчої документації.
  3. Виконавча документація. Виконавча документація є повтором всього робочого проекту СКС із занесенням туди результатів тестування кабельних ліній. Вона потрібна для подальшого обслуговування та модернізації мережі системними адміністраторами, службою експлуатації будівлі.  

Прокладання кабельних систем

У кабельну систему входять кабельні лотки, кронштейни, канали, колони та багато інших елементів, необхідних для прокладання, фіксації та зберігання комунікацій. Простота прокладання  кабелю залежить знову ж таки від правильності проектування. Розглянемо основні елементи СКС:

  1. Кабельні лотки. Дані елементи застосовуються для прокладання комунікацій у таких місцях, як стелі коридорів, кабельні шахти, підводи до серверних шаф, місця під фальш підлогою. Кабельні лотки універсальні та міцні. Застосовуються у промисловій, медичній, науковій, освітній сфері.
  2. Сама конструкція кабельного лотка є металевим каналом із захисним покриттям. Кабельний лоток буває суцільним, перфорованим, дротяним, сходовим типом.
  3. Кабельні канали. Інакше їх називають короби, вони необхідні для розміщення кабельної траси всередині приміщень. Ці елементи забезпечують збереження та правильне розташування кабелю, що залишається у доступі для обслуговування. Є велика кількість конфігурацій, кольорів та форм кабельних каналів.Найбільш поширені магістральні, модульні, невеликого перерізу, підлогові, плінтуси. У всіх їх різні сфери застосування.  

Монтаж кабелю та налаштування СКС

Основний компонент СКС – кабель. Він забезпечує передачу електричного сигналу від одного пристрою до іншого. На сьогоднішній день є велика  різноманітність типів даного елемента, залежно від цілей та умов експлуатації. Якість передачі безпосередньо залежить від дотримання норм та стандартів проектування та монтажу. Кожен тип має свої відмінності. Порушення правил установки призводить до непрацездатності всієї СКС.

Наші фахівці завжди дотримуються правил і рекомендацій прокладання комунікаційної системи. Кожен етап контролюється інженерами. За функціональністю та застосуванням можна розділити всі кабелі на такі види:

  1. Горизонтальний. Застосовується у горизонтальній підсистемі від кросових пристроїв до інформаційних розеток на робочих місцях.

  2. Вертикальний. Використовується у вертикальній підсистемі, що з'єднує комутаційні центри поверхів з будинком. Телефонна кабельна система використовує багатопарні кабелі. У процесі монтажу інформаційної СКС використовується 4-х парний або оптоволоконний кабель.

  3. Магістральний кабель. Його основне призначення пов'язане зі з'єднанням комутаційних центрів установ із головним устроєм усієї групи будівель. Щоб з'єднати телефонну КС у магістралі, використовується багатопарний кабель.

  4. Комутаційний вид. Також його називають патч-корд. Основне призначення пов'язане зі з'єднанням інформаційних розеток та портів із пристроями на робочих місцях.

 Вартість монтажу СКС

Розрахунок загальної ціни монтажу за наявності проекту у замовника ґрунтується на призначенні та стані об'єкта. Наші фахівці враховують необхідний графік проведення монтажних робіт, площу та умови експлуатації будівлі. Після обговорення загальної вартості, є можливість внести зміни та скоригувати проект.

 Будівництво СКС

Наша компанія пропонує комплексні рішення щодо проектування та монтажу структурованої кабельної системи. Ми проектуємо та впроваджуємо інформаційні комунікації не один рік. За весь час роботи ми успішно виконали кілька тисяч різноманітних проектів та продовжуємо вдосконалюватися. Для консультації, здійснення замовлення СКС та розрахунку вартості, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті номерами. Максимально ємнісно та з користю відповімо на всі ваші запитання.

 
 

 

Кнопка звʼязку