Налаштування HotSpot

Hotspot shield, налаштування та створення

З роботою точок доступу Hotspot  ми стикаємося щодня у кафе, ресторанах, офісах чи інших громадських місцях. Це точка доступу з бездротовим підключенням до інтернету або внутрішньої мережі, до якої можна підключитися, маючи будь-який гаджет: смартфон, ноутбук, планшет і т.д.

Обов'язковою умовою популярності та відвідуваності громадських закладів є наявність у вільному доступі підключення до мережі Internet за допомогою Wi-Fi, робота якого обмежена площею закладу. Саме така точка доступу, обмежена приміщенням та відведеною зоною відпочинку, кількістю підключень або іншими критеріями, має назву HotSpot. Забезпечуючи відвідувачів або співробітників доступом до мережі, заклад відкриває для себе низку можливостей щодо просування послуг та товарів.

Створення Hotspot


При налаштуванні точки Hotspot необхідно визначитися з основними функціями, критеріями підключення або кількістю учасників, що підключаються. Так, наприклад, точки доступу до бездротового підключення через мобільний Wi-fi у громадських закладах (кафе, ресторани, паби, парки, пляжі тощо) при підключенні зобов'язують користувача ознайомитися з рекламою, акціями або спеціальними пропозиціями закладу.

Процес створення точки доступу Hotspot проходить кілька етапів: 

 1. Обговорення із замовником проекту точки підключення, визначення її призначення (домашня або громадська мережа, кількість абонентів, що підключаються, особливості отримання доступу тощо);
 2. Підбір відповідного обладнання та програмного забезпечення (підбір обладнання виходячи з поставлених завдань, необхідність підключення додаткових ресурсів тощо);
 3. Створення рекламного банера, сторінки візитки тощо. (Обговорення рекламної стратегії, підготовка візуальних матеріалів, їх адаптація для пристроїв);
 4. Установка та тестування обладнання, програмного забезпечення (перевірка сумісності обладнання та програмного забезпечення, завантаження візуальних матеріалів);
 5. Запуск та тестування роботи точки доступу, рекламної візитки (перевірка працездатності точки доступу, тестування ефективності рекламних заходів).

Наявність Hotspot точки в офісі дає роботодавцю можливість створення закритої внутрішньої мережі, безпечного підключення до серверів, а також обмежити кількість підключень та кількість учасників тощо.

Hotspot Wi-Fi

Надання безкоштовного підключення до Wi-Fi у громадських місцях давно перестало бути просто приємною послугою для відвідувачів та клієнтів. Тепер ця послуга допомагає закладам у просуванні брендів, послуг, товарів та проведенні акцій. Клієнт, отримуючи доступ до з'єднання та підключаючи браузер, потрапляє на рекламну сторінку чи сайт.

Реклама приносить величезний плюс для бізнесу, оскільки дозволяє ознайомити максимальну кількість відвідувачів з новинками бренду, акціями, заходами, що плануються,  змінами в меню та іншими рекламними заходами. Крім того, можливий варіант отримання зворотного зв'язку від клієнта, наприклад, після отримання доступу до Wi-Fi клієнт повинен залишити відгук або дати рекомендації.

Hotspot VPN

У сучасному світі, забезпечення інформаційної безпеки та дотримання онлайн-анонімності стали обов'язковими факторами. Використання VPN з'єднань дозволяє створити закриті віртуальні мережі, які гарантують безпечне переміщення даних захищеними та зашифрованими каналами зв'язку.

Дане з'єднання гарантує дотримання анонімності при відвідуванні закритих з різних причин або захищених шифруванням ресурсів, а також ресурсів, доступ до яких можливий лише з деяких країн. Конфіденційність з'єднання досягається шляхом присвоєння тимчасової IP-адреси через з'єднання з серверами, що знаходяться в різних географічних точках, або шифрування трафіку.

Мобільний Hotspot

Створення мобільного Hotspot – завдання, доступне кожному, хто бажає роздавати інтернет-з'єднання з телефону. Для цього достатньо мати смартфон, який виступає роутером, та підключення до 4G або 5G мереж. Ця функція в телефоні дозволяє роздавати інтернет іншим користувачам незалежно від місця розташування (у парку, пляжі, лісі).

Крім того, створення мобільного Hotspot з'єднання виключає необхідність придбання модему для ПК. Щоб створити з'єднання, необхідно лише підключити телефон через кабель до комп'ютера і використовувати його як модем. Єдиним обмеженням у використанні мобільного Hotspot є швидкість з'єднання.

Hotspot IPhone

Якщо виникає потреба підключити пристрої до мережі Інтернет, але поблизу  немає доступних мереж Wi-Fi, можна використовувати iPhone як мобільну точку доступу. Подібне інтернет з'єднання можна використовувати для ноутбука, стаціонарного ПК або роздати Інтернет іншим користувачам та мобільним пристроям.

У цьому випадку Айфон виступає у ролі повноцінного маршрутизатора, забезпечуючи інтернетом пристрої за допомогою Wi-Fi або з'єднання через кабель. При створенні точки доступу в інтернет для інших користувачів, IPhone дає можливість заборонити підключення, обмеживши мережу від небажаних користувачів, а також убезпечити з'єднання введенням пароля.

Неможливо налаштувати мобільний Hotspot
Якщо не вдається налаштувати мобільний Hotspot, слід звернути увагу на такі фактори:

 • чи підтримує ваш гаджет цю функцію, або на ньому стоїть заборона на її використання;
 • чи немає паролів на обмеження використання точки доступу;
 • чи підтримує пристрій функцію Hotspot;
 • у разі підключення через кабель перевірити його цілісність;
 • перевірити стабільність підключення до 4G або 5G мереж;
 • обмежити кількість підключених користувачів для збереження швидкості та якості інтернет-з'єднання;
 • виключити передачу великої кількості даних, щоб уникнути втрати швидкості.

Таким чином, необхідність створення публічного Wi-fi завжди залишається актуальною. Можна створити гостьову мережу, що позначатиметься на якості мережі. Тому створення та налаштування Hotspot  є незамінним помічником у будь-якому бізнесі.

 

Кнопка звʼязку