Системи відеонагляду

Монтаж відеоспостереження

Системи відеоспостереження перестали бути чимось незвичним. На сьогодні це необхідний атрибут безпеки будинку, офісу, громадського місця або будь-якого закладу. Крім цього, відеоспостереження дозволяє проводити цілодобовий контроль над співробітниками, членами сім'ї, загальним порядком тощо.

Установка системи може здійснюватися двома способами, а саме:

 • Самостійно;
 • За допомогою спеціалістів.

Рекомендуємо звертатися безпосередньо до фахівців. Оскільки монтаж відеоспостереження залежить від правильного розрахунку та проектування розташування техніки. Інженер-кошторисник вивчає технічні характеристики будівлі, проводить аудит, знає специфіку встановлення камери того чи іншого виробника, а також правильно підбере відеоспостереження. 

Встановлення камери – одна з послуг, які надає наша компанія. Ми виконуємо монтажні роботи в офісах, торгових центрах, майданчиках, підприємствах та інших об'єктах нерухомості.

 Купити камери відеоспостереження: що потрібно знати

 Сьогодні модельний ряд систем відеоспостереження досить широкий. Вибір залежить від поставлених завдань, бюджету та умов експлуатації. Наша компанія працює із перевіреними виробниками.

 

Якщо вирішили купити камери відеоспостереження, рекомендуємо звернути увагу на наступні критерії відбору:

 1. Стійкість перед перепадами температури, особливо у зимовий період року. Здебільшого це стосується  систем зовнішнього контролю.
 2. Наявність широкого кругового огляду, а також якісної передачі зображення.
 3. Функція звукозапису.
 4. Комплектація. Наприклад, наявність додаткових датчиків руху, безперебійного живлення, взаємодія зі СКУД тощо.
На сьогодні,  користуються широким попитом камери двох типів: HD-TVI та IP-камери. При цьому IP-камери популярніші завдяки низці переваг, наприклад, можливістю перегляду зображення в режимі реального часу, збереження архівів даних у хмарному сервісі тощо.

Дані можуть записуватися між кількома камерами, автоматично передаватися на хмару. У середньому тривалість зберігання становить 84 дні. Під час архівації забезпечується довічний доступ.

 Особливості установки камер відеоспостереження

 Нові системи відеоспостереження відрізняються швидким та простим монтажем. Наприклад, HDCVI/TURBO HD та аналоги, популярні завдяки високій якості передачі даних незалежно від дальності відстані. IP-системи бувають дротовими та бездротовими. Вартість IP-камер дещо вища, ніж вартість аналогових систем, проте швидко окупається можливостями.
 

Установка займає від однієї до кількох годин, інколи ж і місяців залежно від складності завдання. Відбувається у кілька етапів:

 1.  Огляд об'єкта та складання технічного завдання.

 2. Монтаж та налаштування системи та ПЗ.

 3. Тестування з моделювання подій.

 4.  Коригування.

 5. Допомога у подальшій експлуатації.

 

Наша компанія здійснює роботи будь-якої складності. Перед закупівлею та встановленням обладнання складається проект, що відповідає запитам клієнта. Проводиться консультування та подальше обслуговування системи.

 

Критерії вибору вуличної камери відеоспостереження

 Вулична камера відеоспостереження прослужить довгі роки при правильній експлуатації та регулярному обслуговуванні. Перед вибором необхідно враховувати такі основні фактори:

 1. Діапазон вуличних температур. Слід враховувати кліматичні умови регіону, де експлуатуватиметься обладнання. Є моделі, що працюють за критичних умов від -20С до +50С. При ігноруванні даного фактора камери швидко вийдуть із ладу.
 2. Захист від вандалів. Рекомендується вибирати моделі, які мають захист від механічної дії.
 3. Кут огляду. Залежно від поставленого завдання вибирається фокус, відстань об'єктива. Таким чином, встановлюється територія охоплення камери.
 4. Захист від пилу та вологи. Високий показник вологи та пилу негативно впливає на мікросхеми, оптику. Для захисту застосовують різні показники IPXX.
 5. ІЧ-підсвічування. Дозволяє вести спостереження як вдень, і вночі. Зйомка виконується у чорно-білому форматі.

 Грамотно підібрана та встановлена ​​система відеоспостереження – гарантія безпеки об`єкта будь-якого призначення. Тому важливо правильно підібрати техніку, яка виконає завдання без швидкого виходу з ладу. Так, якщо вирішили купити вуличні камери відеоспостереження та необхідне встановлення системи, то звернувшись до фахівців,  ви вирішуєте  відразу всі наступні завдання:

 • Виключаються мертві зони;
 • Отримуєте хороший огляд у темний час;
 • Робота системи буде безперебійною, незалежно від зовнішніх факторів;
 • Заощаджуєте бюджет та час.

Тому важливо підбирати обладнання під конкретний об'єкт, а не намагатись купити вуличні камери відеоспостереження та самостійно їх встановити.

 Особливості wi-fi камери відеоспостереження

 

IP-камери є однією з основних систем підтримки безпеки будинку або офісу. Підключаються до Wi-Fi. Серед переваг даних камер виділяють такі:

 1. Отримання доступу до відео об'єкта будь-де. Кадри зберігаються на карті пам'яті або передаються на хмару зберігання з можливістю подальшого перегляду та виймання.
 2. Доступ до відео з будь-якого пристрою.
 3. Невисока вартість техніки, економія на супутньому обладнанні. З такими камерами немає потреби купувати додаткові кабелі, підключати систему, а також свердлити стіни.
 4. Можливість змінювати положення камери за допомогою бездротового з'єднання.

 Єдиний нюанс в установці Wi-fi камери  - наявність електроживлення. Відеоспостереження такого типу просте в установці та налаштуванні. Ідеальний варіант для забезпечення безпеки будинку та малого бізнесу.

 Яка є система відеоспостереження для дому

 

IP-камери - ідеальне рішення для забезпечення порядку та безпеки в будинку. Легко підключаються до Інтернету. Власник може з будь-якої точки світу через інтернет підключитися до системи та отримувати дані. Завдяки можливості відстеження в режимі реального часу, а також перегляду записаних матеріалів ви  швидко дізнаєтеся, чи все в порядку у вашому будинку.

Така IP-система для дому передає зображення у високій якості, так що навіть дрібні деталі будуть помічені.

 Переваги IP-камери відеоспостереження

             Практично всі системи безпеки та відеотехнології об'єднані у сфері IP-відеоспостереження. Дана система є однією з найпрогресивніших і здатна одночасно вирішувати безліч проблем. До основних переваг IP-камер відносяться такі:

 1. Використання Інтернету. Завдяки передачі даних через інтернет експлуатація таких IP-камер відеоспостереження є вигідною.
 2. Виробнича масштабованість. На сьогодні немає жодних обмежень щодо кількості IP-камер тощо. Користувач може створювати мережу з однієї камери до декількох тисяч.
 3. Зміна структури. Система відеоспостереження складається з декількох камер, що залежать одна від одної. Завдяки цьому можна збільшувати зображення, прибирати та далі керувати зображенням.
 4. Режим,  що розрахований на велику кількість користувачів. Через інтернет запис можна переглядати необмежену кількість разів. Доступи забезпечуються через логін та пароль.
 5. Зручність у експлуатації. Кадри, що відображаються, можна перевести на смартфон, телевізор, монітор і т.д.
 6. Вбудований інтелект. Серед додаткових функцій можуть бути детектор руху, звуковий детектор, мікрофон і т.д.
 Завдяки широкому спектру різних можливостей IP-система для дому чи офісу стала невід'ємною частиною підтримки контролю та безпеки. Отримані матеріали залишаються із довічним доступом. Замовити послугу з монтажу та подальшого обслуговування системи відеоспостереження можете у нашій компанії.

 

Кнопка звʼязку