Хмарні технологиї для 1С

Хмарні технологиї для 1С

Програма «1С» одна з найбільш затребуваних видів програмного забезпечення (ПЗ) у створенні бізнес-процесів для підприємства. У зв'язку з розвитком мережі Інтернет, функціонал та можливості «1С» значно розширилися.

Застосування хмарних технологій сьогодні дає змогу значно оптимізувати витрати підприємств.

Головна перевага роботи з «1С» через Інтернет – економія коштів. У разі використання хмарного сервісу «1С», підприємству не доведеться витрачати гроші на придбання повного пакету ліцензійного ПЗ. Також можна заощадити на оплаті роботи фахівців з Інсталяції та налаштування програм.

При роботі з Інтернет-версією ПЗ потрібно тільки внести абонентську плату, яка невисока і доступна практично будь-якому підприємству, що навіть знаходиться на етапі стартапу. «1С» у хмарі – економічне рішення для бізнесу.

Хмарні сервіси організовані на основі віртуальної інфраструктури, яка надає потужності та ресурси через мережу по мірі виникнення у користувача необхідності їх використання.

Надійність зберігання даних у хмарному «1С» набагато вища, ніж за фізичної оренди серверів у дата-центрах. Останні можуть вийти з ладу, і тоді всі бази даних, що зберігаються на них, будуть недоступні або зовсім втрачені. Робота підприємства буде паралізована до відновлення працездатності сервера, а це прямі збитки.

Хмарна інфраструктура має на увазі окреме зберігання робочих баз даних та їх архівних копій. Якщо інформація пропадає з доступу в одному місці, можна відновити її через дублюючий канал. Ризик впливу на роботу підприємства хакерських атак та будь-якого віртуального шахрайства в рази нижчий. Повне захоплення інформації стає неможливим, оскільки вона розосереджена віддаленими серверами, які можуть бути у різних частинах світу.

Робота через «1С»-хмару має низку переваг:

✅Насамперед це цілодобовий дистанційний доступ з будь-якої точки Світу. Важливо, щоб комп'ютер був підключений до мережі.

✅По-друге, це регулярна модернізація обладнання, оновлення програми та автоматичний моніторинг працездатності системи силами організації, яка надає послугу, а не самого підприємства.

✅І, по-третє, це надійність та безпека зберігання даних.

Хмарні технології під час використання «1С» роблять бізнес більш керованим та стійким.

Компанія NixJ готова надати місце у хмарі для розміщення «1С» на своїх серверах. Однією з головних переваг розміщення у нас є різне географічне розміщення абсолютно автономних один від одного майданчиків, між якими забезпечена дзеркальність інформації. Так, у разі виходу з ладу однієї з них дані наших клієнтів залишаються в повній безпеці.

Кнопка связи