Обслуговування серверів

Обслуговування серверів

Обслуговування серверів

 Наша аутсорсингова компанія спеціалізується на налаштуванні фізичних та віртуальних серверів будь-яких програмних засобів. Ця послуга на сьогодні вважається однією з найскладніших, потребує високої кваліфікації спеціаліста. В іншому випадку відбувається нестійка робота усієї IT-системи.

 Послуга включає підключення та запуск самих серверів, а також мережного обладнання. Це можуть бути принт-сервери комутатори.

 Що включає в себе налаштування серверів

Сервер – це «мозок» усієї інформаційної системи, з якою працює будь-яка компанія. Відповідно до правильності установки та подальшого моніторингу залежить робота підприємства. Тому важливо, щоб збирання та обслуговування сервера проводилося спеціально навченими людьми, фахівцями вузької спрямованості.

До найбільш популярних функцій сервера відносять:

 1. Поштовий сервер. Відповідає за маршрутизацію пошти підприємства, зокрема, налаштування спам-фільтрів, зберігання всієї необхідної кореспонденції.
 2. Сервер-маршрутизатор. Керує доступом до мережі Інтернет, правами доступу та маршрутизацією трафіку.
 3. Термінальний сервер. Забезпечує відображення та роботу програм, встановлених на сервері.
 4. Принтер-сервер. Відповідає за загальний доступ до всіх принтерів мережі.
 5. Віддалений доступ або VPN. Використовується для безпечного доступу до локальної мережі компанії з будь-якої точки через Інтернет.

 Залежно від профілю діяльності компанії встановлюється необхідна конфігурація серверів, що відповідає поставленим цілям.Для цього підбирається спеціальне обладнання, проводиться моніторинг усіх вимог, яким має відповідати техніка. Щоб уникнути збоїв у роботі, а також для економії коштів та часу рекомендується звертатися до фахівців. Саме такими є працівники нашої компанії.     Співпраця має низку переваг, а саме:

 1. Налаштування серверів відповідно до завдань кожного клієнта.
 2. Встановлення та підтримка сертифікованими фахівцями.
 3. Оптимізація роботи, забезпечення максимальної продуктивності.
 4. Моніторинг роботи, пошук помилок чи поломок.
 5. Забезпечення інформаційної безпеки.
 6. Консультування у технічних питаннях.
 7. Розміщення, встановлення та подальше обслуговування сервера.

 Під час збирання та налаштування необхідно враховувати безліч факторів та особливостей  сучасного обладнання, ПЗ. Таким чином, отримаєте не тільки надійний та функціональний сервер, але й позбавитеся тимчасових та фінансових витрат. Звертаючись до менеджерів нашої компанії, отримайте надійний та функціональний продукт, що відповідає поставленим завданням та вимогам.

 

 Що має на увазі підтримка сервера?

Пропонуємо комплексні послуги з обслуговування серверів різного типу. Умовно послугу можна розділити на два основні типи: адміністрування (установка та моніторинг за ПЗ) та технічне обслуговування (підтримка апаратних складових). Підтримка серверів включає:

 • Моніторинг системи для запобігання несправностей у роботі ПЗ;
 • Забезпечення рівнів доступу між співробітниками компанії на вимогу;
 • Захист від атак та мережевих зломів;
 • Резервне копіювання даних;
 • Технічна підтримка та консультування у цих питаннях;
 • Оновлення ПЗ;
 • Відновлення необхідних даних тощо.
 • За потреби підберемо віртуальний сервер за вигідною ціною.

 

Налаштування dns сервера

Контролер домену – центральний сервер локальної мережі, від якого залежить робота служби каталогів, містить сховище даних. Несе одну з головних ролей забезпечення роботи локальної мережі. З її допомогою здійснюється управління правами користувачів, надається можливість використовувати та встановлювати програми, доступ до окремих файлів та матеріалів.Регулярне обслуговування та налаштування сервера dns забезпечує безперебійну роботу інших служб як VPN, бази даних, інтернет-шлюз тощо.

За допомогою DNS-сервера забезпечується повний контроль домену, мережі загалом. Обслуговує доменну систему імен, що забезпечує перетворення IP-адрес.

 

 Для чого потрібно dhcp налаштування

DHCP-сервер забезпечує автоматичне отримання IP-адреси комп'ютерам, що знаходяться у тому ж сегменті локальної мережі. Має багато опцій. Використовується у більшості бездротових точок доступу до мережі, а також у проводових Ethernet-маршрутизаторах. Значно спрощує обслуговування сервера, підвищує безпеку та надійність. Це налаштування dhcp сервера вважається одним із обов'язкових.

 

 Для чого потрібне налаштування nginx

Nginx ― це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Має другу назву open-source. Використовується для створення веб-сервера. Користується великим попитом, але за рахунок труднощів установки не завжди зрозумілий новачкам в IT. Наші фахівці допоможуть у налаштуванні параметрів, синтаксисом та конфігураційними файлами.

За допомогою налаштування Nginx сервера вдається вирішити такі завдання:

 • У разі обробки запиту на конкретний файл знижує навантаження на сервер;
 • Забезпечує кешування, що знижує навантаження на програми;
 • Виключає ситуацію відмови сервера;
 • Дозволяє обробити одночасно кілька тисяч підключень на одному фізичному сервері;
 • Здійснює аутентифікацію користувачів.

Підтримка сервера нашою компанією гарантує, що вся інформація буде впорядкована та зібрана на сервері. Так вдасться позбавитися хаоса і правильно налаштувати роботу, забезпечити надійний захист від зломів. Усі інформаційні архіви будуть надійно приховані. Доступ забезпечується за заздалегідь наданими запитами відповідно до вимог.

Швидке налаштування та подальше обслуговування позбавлять необхідності тримати цілий штат співробітників з обслуговування серверів. Встановлене нами обладнання забезпечить високу швидкість та зручність у роботі. При цьому стабільно та безперебійно функціонуватиме. Адміністрування та обслуговування надалі проводиться у міру необхідності.

грн 700 годину

Кнопка звʼязку