Огляд відеодомофону OMEGA+ HD від NeoLight

Огляд відеодомофону OMEGA+ HD від NeoLight

Ви хочете гарантувати безпеку свого будинку або офісу, але не хочете витрачати багато часу та грошей на складні системи відеоспостереження? Тоді вам потрібен OMEGA+ HD Відеодомофон NeoLight — сучасний та функціональний пристрій, який дозволить вам бачити та спілкуватися з відвідувачами, контролювати вхідні двері чи ворота, а також записувати відео та фото на внутрішню пам’ять.

OMEGA+ HD — це продукт компанії NeoLight, яка є одним з лідерів ринку домофонних систем та має багаторічний досвід у створенні якісних девайсів для різних цілей та задач. А це є гарантією на якісний прилад, який прослужить не один рік і буде радувати дієвою функціональністю.

Особливості та переваги OMEGA+ HD

Огляд відеодомофону OMEGA+ HD від NeoLight - фото №2

OMEGA+ HD — це не просто звичайний домофон, а справжній помічник у забезпеченні специфічних цілей відеоспостереження на різноманітних об’єктах. Цей пристрій має багато переваг, які ви не знайдете у інших моделях. Ось деякі з них:

  1. Мультиформатний Full HD сигнал — ви маєте змогу підключити до відеодомофона як аналогові, так і цифрові викличні панелі та відеокамери, які передають зображення високої якості.
  2. Вбудований відеореєстратор — ви можете записувати відео та фото на внутрішню пам’ять, яка підтримує підключення microSD до 128 Гб. 
  3. Інтерфейс управління локалізований під українську та російську мови — ви можете легко налаштовувати та керувати відеодомофоном за допомогою зручного інтерфейсу, який показує всю необхідну інформацію.
  4. Якісний екран — у вас є можливість переглядати файли фото- і відео-фіксації на великому 7-дюймовому IPS-екрані, який має роздільну здатність 1024 х 600.
  5. Автовідповідач та нічний режим — у користувача є можливість налаштування відеодомофона таким чином, щоб він автоматично записував повідомлення від відвідувачів (якщо власник по тим чи іншим причинам не відповів сам) і переходив у нічний режим, коли це буде потрібно відповідно до часу доби.

OMEGA+ HD — це ідеальний варіант для тих, хто цінить грамотне співвідношення ціни та якості. З цим пристроєм ви будете завжди в курсі всього, що відбувається біля вашого будинку або офісу, а також зможете фіксувати та переглядати записи будь-яких активностей. Не зволікайте, замовляйте відеодомофон OMEGA+ HD від NeoLight у перевіреного продавця прямо зараз!

Технічні характеристики

Огляд відеодомофону OMEGA+ HD від NeoLight - фото №3

Якщо ви досвідчений покупець, який знає, що шукає, вам не потрібні зайві пояснення та текст. Вам потрібна детальна таблиця з параметрами, які викликають найбільшу цікавість. Ми надаємо її для найбільш технічно просунутих клієнтів:

Таблиця: Технічні характеристики NeoLight OMEGA+ HD

Параметр

Значення

Розмір і тип екрану

7 ", IPS

Розширення

1024 х 600

Тип вхідного сигналу

AHD / CVBS

Показники вхідного сигналу

1080p / 720p / 576i

Показники пам’яті

microSD до 128 Гб

Відеореєстратор

Наявний

Можливість аудіозапису

Підтримується

Живлення

220В AC

Розміри

186 х 136 х 21 мм

З цієї таблиці ви можете побачити, що дана модель відеодомофона має всі необхідні технічні характеристики для забезпечення високої якості зображення, запису та управління. Цей пристрій не залишить вас байдужими до своїх функціональних можливостей.

Де використовується OMEGA+ HD

OMEGA+ HD — це універсальний відеодомофон, який підходить для різних об’єктів, де потрібно гарантувати безпеку та контролювати доступ. Ви можете використовувати цей пристрій для таких місць, як:

  1. Приватні будинки та квартири — за його допомогою ви будете завжди знати, хто прийшов до вас в гості, а також мати можливість відкривати двері та ворота на відстані (при відповідному налаштуванні).
  2. Офіси та бізнес-центри — ви будете контролювати хто входить і виходить з вашого приміщення, а також мати запис всіх подій.
  3. Готелі та гуртожитки — ви будете надавати своїм гостям комфорт та безпеку з відповідними функціями відеодомофона.
  4. Магазини та склади — ви будете захищати своє майно від крадіжок та несанкціонованого доступу.
  5. Школи та дитячі садки — ви будете стежити за безпекою дітей та вчителів, а також запобігати небажаним відвідувачам.

OMEGA+ HD відеодомофон NeoLight - це оптимальне рішення для будь-якого об’єкту, де потрібна якісна система відеоспостереження.

Загальні висновки

Придбавши відеодомофон цієї моделі в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте на 100% оригінальний девайс від виробника зі всіма гарантійними зобов’язаннями. З нашої сторони — гарантуємо демократичну ціну та консультаційну допомогу по будь-яким питанням щодо покупки та налаштування.

Кнопка звʼязку