ТОП-10 програм для оптимізації роботи співробітників офісу

ТОП-10 програм для оптимізації роботи співробітників офісу

У сучасному світі важко уявити ефективну роботу офісного колективу компанії без використання цілого ряду комп'ютерних програм. Популярне програмне забезпечення для управлінських, бізнес-завдань та для окремих фахівців не тільки підвищує їх якість роботи, але й значно покращує продуктивність компанії. А це призводить до того, що загальна ефективність переростає у щось більш мотивоване — на фінансовий добробут бізнесу, що плавно перетікає на аналогічний показник кожного окремого співробітника.

У цій статті ми обговоримо ТОП-10 програм, які обираються більшістю керівників офісів для того, щоб ними користувався кожен співробітник, який входить до єдиного колективу.

1. Microsoft Office

Офіційно купити та завантажити можна тут.

Найпопулярніша у світі програма для роботи з електронними текстовими документами різних форматів. Вже понад три десятиліття є стабільним супутником усіх офісних працівників і не зменшує обертів. Зараз офіційно поширюється за передплатною моделлю з оплатою раз на рік. Для бізнесу разом з підпискою на Microsoft Office в єдиному пакеті надається доступ до:

  • Microsoft Excel - ПЗ для роботи з таблицями;
  • інших програм: PowerPoint, Teams, Outlook, OneDrive та інші;
  • безкоштовним мобільним версіям всього програмного забезпечення від Microsoft;
  • 1 ТБ хмарного сховища;
  • бізнес-класу електронної пошти;
  • інструментів для запуску конференцій та вебінарів;
  • багатьох інших "плюшок".

Для середнього та великого бізнесу MS Office – це по-справжньому ультимативне рішення, яке закриває майже всі можливі потреби.

Існую лише платна версія програми. Оплата на рік з автоподовженням. Вартість передплати – від 6 до 22 доларів на місяць.

2. Google Docs

Офіційний сайт: https://docs.google.com/

А от Google Docs - це варіант для бізнесу початкового рівня, а також для тих, хто прагне перенести якнайбільше бізнес-інструментів у хмарний простір. На відміну від попереднього варіанта, не вимагає нічого встановлювати, працює з браузера, надає приблизно той самий набір функцій.

А якщо придбати підписку Google One, то дозволяє набути практично аналогічний набір можливостей із значним обсягом хмарного дискового простору для збереження та загального використання файлів.

Абсолютно безкоштовне використання. Платити доведеться лише за дисковий простір, якщо початкових 15 Гб не вистачить — від 58 грн за 100 Гб.

3. Gmail

Офіційний сайт: https://mail.google.com/

Gmail – найпопулярніший поштовий клієнт у світі. На його функціональність та відсоток доставлених листів (відправлених користувачеві / від користувача) скаржаться найменше. А якщо завести Gmail-пошту, то відразу ж отримаєш доступ до цілого ряду інструментів, які будуть корисні для бізнесу:

  • той самий Google Docs;
  • Google Sheets;
  • календар Google;
  • Drive, Meet, Chat, Slides, Formes та багато іншого.

Gmail – глобальне рішення, яке підійде тим, хто хоче стабільності та передбачуваності без зайвих унікальних проблем.

Абсолютно безкоштовне використання. Платити доведеться лише за дисковий простір, якщо початкових 15 Гб не вистачить — від 58 грн за 100 Гб.

4. Telegram

Офіційний сайт: https://telegram.org/

Телеграм — це месенджер, який є лідером зі зростання клієнтської бази у світі і, мабуть, унікальним засобом для спілкування з погляду різноманітності додаткових функцій. Для бізнесу в його можливостях найкориснішими будуть:

  • безмежний обсяг місця для відправлення та зберігання даних (файлів) кожним користувачем;
  • можливість ведення офіційних каналів та чатів з великою кількістю учасників;
  • наявність функціональності для групових дзвінків (в т.ч. та з відео);
  • можливість створювати ботів усередині месенджера як для працівників, так і для клієнтів.

Telegram - типовий SuperApp (супердодаток). Інтернет усередині інтернету. Місце, де можна залишатися та не виходити за його межі. Тому ігнорувати його у бізнесі не можна.

Абсолютно безкоштовне використання. Є преміум-підписка з низкою необов'язкових, але корисних покращень за 4 долари на місяць (якщо платити з Android або PC) і 5.99 доларів на місяць, якщо платити з техніки Apple (через комісії компанії).

5. TeamViewer

Офіційний сайт: https://www.teamviewer.com/ru/

Відмінна програма, що дозволяє займатися віддаленою допомогою та налаштуванням. Завдяки їй будь-хто, кому ви надасте доступ, зможе віддалено керувати вашим пристроєм через свою клавіатуру та мишу. А іноді навіть із планшета. Коли знову щось “нахімічиш”, а знань для усунення проблем не вистачає ідеальне рішення. Якщо є кому доручити це завдання, звичайно ж.

Є безкоштовна версія для ознайомлення та одиночних завдань користувача. Платна передплата для бізнесу коштує від 37 до 150 євро.

6. Google Drive

Офіційний сайт: https://drive.google.com/

Мабуть, найдемократичніший за цінником і найзручніший у використанні варіант хмарного сховища. Ним можна користуватися як через браузер, так і за допомогою установки додаткової програми на свій комп'ютер. Ідеально підходить для постійного використання одних і тих самих файлів величезною групою людей.

Абсолютно безкоштовне використання. Платити доведеться лише за дисковий простір, якщо початкових 15 Гб не вистачить — від 58 грн на місяць за 100 Гб.

7. Браузер Brave

Офіційний сайт: https://brave.com/ru/

Один із найбільш захищених та загальновизнано безпечних браузерів у світі. Дозволить захиститися як від стеження, так і зайвої нав'язливої ​​реклами. Має ряд вбудованих функцій, що дозволяють не підхопити вірус на підозрілих майданчиках, куди час від часу доводиться заходити кожному. Також не дасть зайти на відверто шкідливий сайт, якщо випадково клацнути не за тим посиланням.

Абсолютно безкоштовне використання. Якщо правильно налаштувати браузер, він сам платитиме користувачеві за регулярний перегляд реклами.

8. Notion

Офіційний сайт: https://www.notion.so

Універсальний сервіс для створення та постійного редагування завдань та цілей для команди виконавців. З його допомогою можна візуалізувати практично будь-яке завдання. Якщо ви любите структурувати інформацію та формувати чіткі завдання – це для вас.

Базова версія беслана. Поліпшена передплата коштує 4 та 8 доларів (два типи). Також є можливість домовитись про персональні умови для бізнесу. Вивчити все можна тут.

9. Dropbox

Офіційний сайт: https://www.dropbox.com/

Ще один варіант хмарного сховища з непоганими тарифами та можливістю автоматично або вручну перекидати у захищену хмару будь-які типи файлів. Повна синхронізація, безпека та зручність для групового використання гарантуються.

Невеликий обсяг пам'яті можна використовувати безкоштовно. Бізнес тарифи — від 12 до 18 євро на місяць.

10. Zoom

Офіційний сайт: https://zoom.us/

Один із найпопулярніших зараз інструментів для віддаленої відеокомунікації, який остаточно добив Skype. Переважна думка ком’юніті зараз така: "Немає інструмента для робочих розмов краще".

Базова функціональність безкоштовна. Але є велика кількість різних бізнес-тарифів із цінниками від 150 до кількох тисяч доларів на рік. Подробиці тут.

Якщо у вас все ще замало досвіду для того, щоб обрати і налаштувати набір програм ідеально під ваші бізнес-задачі, обслуговування комп’ютерів у Києві можна замовити прямо у ваш офіс. Спеціалісти, які максимально компетентні у даному питанні, підберуть, завантажать, настроять все під ключ. А у подальшому — будуть допомагати з усіма можливими налаштуваннями/переналаштуваннями, що повністю позбавить вас непотрібного головного болю.

Кнопка звʼязку